Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

 

 

W dniu 24 czerwca w Szkole Podstawowej nr 31 im. Janusza Korczaka odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Uczniowie klasy trzeciej wykonali część artystyczną, podczas której wykazali się swoimi umiejętnościami aktorskimi, wokalnymi i tanecznymi. Pan Dyrektor wręczył podziękowania Rodzicom oraz nagrody, dyplomy i świadectwa najlepszym uczniom. Następnie życzył wszystkim zebranym udanych i pięknych wakacji.

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania