Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

III dzień  - PÓŁKOLONIE LETNIE

„Lato w mieście”

 

 

Za nami trzeci dzień półkolonii letnich, który obfitował wieloma atrakcjami.

Dzieci odwiedziły Jurajski Park Dinozaurów w którym miały możliwość przeniesienia się w czasy prehistorii, gdzie żyły potężne dinozaury. Dzieci doświadczały wszystkimi zmysłami rzeczywistości, w jakiej żyły ówczesne dinozaury.

Następną atrakcją była wizyta w Parku Rozrywki, gdzie dzieci korzystały z licznych atrakcji, tj.: autodrom, park linowy, basen z łódkami, dmuchańce, karuzela. Podczas wszystkich zabaw panowała radosna atmosfera, a na twarzach dzieci gościły same uśmiechy.

Po powrocie do szkoły dzieci z ogromnym zaangażowaniem wzięły udział w zajęciach doskonalących grę w tenisa stołowego.

Zapraszamy na krótką fotorelację z trzeciego dnia półkolonii.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania