Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

IV dzień - PÓŁKOLONII LETNICH

Lato w mieście”

W czasie czwartego dnia półkolonii dzieci pojechały do Parku Linowego w Jeronikach, gdzie czekało ich wiele wspaniałych atrakcji.

Największą radość sprawiło dzieciom przejście linowego toru przeszkód podczas którego należało wykazać się ogromną odpowiedzialnością i samodyscypliną, jak również sprawnością fizyczną. Dzieci korzystały z mini golfa, dmuchańców, koła młyńskiego, trampolin. To był bardzo aktywny czas.

Po wyczerpujących aktywnościach dzieci wróciły do placówki, aby podczas zajęć plastycznych puścić wodzę fantazji i wykonać, aż dwie prace plastyczne pt.: „Kolorowy kwiat” i „Żaglówka”. Każda z wykonanych prac była wspaniała i twórcza.

Zapraszamy na krótką fotorelację z czwartego dnia półkolonii.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania