Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

V dzień - PÓŁKOLONII LETNICH

Lato w mieście”

Podczas ostatniego dnia półkolonii dzieci wybrały się do Chatki Baby Jagi w Orzeszkowie

Zwiedzanie chatki odbyło się z doświadczonym przewodnikiem, który na samym początku opowiedział bajkę o wścibskiej Lili. Potem zaczęła się podróż po tajemniczej chatce, w której dzieci gotowały zupę w wielkim saganie, próbowały magicznych pierników i mikstur oraz uczestniczyły w pokazie czarów. Najodważniejsi siedzieli na Wadze Prawdy, a następnie „niegrzecznych” zamknięto w Lochach Jasia z kratami. Wszystkie dzieci dostały na pamiątkę wizyty w Chatce Baby Jagi magiczne kamienie oraz własnoręcznie wykonane pierniki.

Przy Chatce Baby Jagi dzieci ukończyły grę terenową „Tropem Baby Jagi” z ukrytymi puntami kontrolnymi. Dzieci bawiły się również swobodnie na huśtawce i trampolinie. Wszystkie dzieci Ciekawym pomysłem jest także wzięły udział w sesji zdjęciowej w przebraniu Baby Jagi.

Po wielu atrakcjach nastąpiła chwila przerwy na wspólny posiłek przy ognisku.

Po powrocie do placówki dzieci wykonały podczas zajęć artystycznych pracę plastyczną pt.: „Magiczna rybka”. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach z tenisa stołowego, doskonaląc umiejętność gry.

Podczas podsumowania I turnusu półkolonii letnich „Lato w mieście” odbywających się w SP 31 dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

TO BYŁ WSPANIAŁY TYDZIEŃ SPĘDZONY POŚRÓD CUDOWNYCH, TWÓRCZYCH I ZAANGAŻOWANYCH DZIECI : - )

Zapraszamy na krótką fotorelację z piątego i ostatniego dnia I turnusu półkolonii letnich „Lato w mieście”.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania