II dzień - II TURNUS PÓŁKOLONII LETNICH

Lato w mieście”

Podczas drugiego dnia II turnusu półkolonii letnich dzieci wybrały się Białostocką Komunikacją Miejską do Centrum Wspinaczkowego Flash, gdzie uczestniczyły w ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Dzieci miały możliwość trenować rodzaj wspinaczki zwany boulderingiem, czyli pokonywanie krótkich, specjalnie wyznaczonych tras wspinaczkowych o różnym poziomie trudności. Było to wspaniałe połączenie zabawy z rozwojem sprawności fizycznej.

Po powrocie do placówki dzieci podczas zajęć artystycznych wykonały pracę plastyczną pt.: „Kolorowy balon” wykonany z kółek różnej wielkości.

Na koniec dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach z tenisa stołowego, podczas których rozwijały swoją sprawność ruchową oraz koordynację wzrokowo – ruchową.

Zapraszamy na krótką fotorelację z drugiego dnia II turnusu półkolonii.