V dzień - PÓŁKOLONII LETNICH

„Lato w mieście”

Ostatniego dnia II turnusu półkolonii letnich „Lato w mieście ”dzieci wybrały się do Parku Morza Lądy Oceany w Dorożkach.

Dzieci zobaczyły kutry rybackie, chatkę rybaka, strefę arktyczną, strefę gastronomiczną, oczko wodne ze złotymi rybkami, hamaki, huśtawki, oraz figury zwierząt morskich i lądowych. W czasie wspólnych zabaw dzieci chętnie korzystały z: dmuchańców, quadów elektrycznych, łódeczek, kul wodnych, oraz zjeżdżalni snowtubingowej.

Na koniec dnia nastąpiło podsumowanie II turnusu półkolonii letnich „Lato w mieście” odbywających się w SP 31, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki.

TO BYŁ WYJĄTKOWY TYDZIEŃ SPĘDZONY POŚRÓD AKTYWNYCH I POMYSŁOWYCH DZIECI embarassed

Zapraszamy na krótką fotorelację z piątego, a zarazem ostatniego dnia II turnusu półkolonii letnich „Lato w mieście”.